גדוד 603

מפקדת קצין ההנדסה הראשי בזרוע היבשה, יחידת ההנדסה הפיקודית של פיקוד המרכז, גדוד ציוד מכני הנדסי מטכ"לי 7186 ,גדוד ציוד מכני הנדסי 7058 בפיקוד המרכז, גדוד הנדסה 601 בפיקוד הדרום וגדודי הנדסה 603 ו-605 בפיקוד הצפון: על רצף פעולות מבצעיות והנדסיות...

מפקדת קצין ההנדסה הראשי בזרוע היבשה, יחידת ההנדסה הפיקודית של פיקוד המרכז, גדוד ציוד מכני הנדסי מטכ"לי 7186 ,גדוד ציוד מכני הנדסי 7058 בפיקוד המרכז, גדוד הנדסה 601 בפיקוד הדרום וגדודי הנדסה 603 ו-605 בפיקוד הצפון: על רצף פעולות מבצעיות והנדסיות...

יחידה 504 באגף המודיעין

תעודת הערכה רמטכ"ל
יחידה 504 באגף המודיעין

על פעילות מבצעית, יצירתית, איכותית ובעלת חשיבות אסטרטגית, אשר הביאה לפגיעה בבניין הכח של היריב ומיקסמה את הישגי צה"ל בזירה הצפונית. אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

שייטת 13 בזרוע הים

תעודת הערכה רמטכ"ל
שייטת 13 בזרוע הים

על פעילות מבצעית חשאית במערכה שבין המלחמות אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

יחידת הניוד של חטיבה 551 בפיקוד המרכז

על רצף פעולות מבצעיות לסיכול טרור בגזרת פיקוד המרכז. אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

חטיבת התקיפה בזרוע היבשה

תעודת הערכה רמטכ"ל

על הקמה ומבצוע מכלול תקיפה מטכ"לי, לניהוג תיאום וסנכרון רב זרועי של מאמץ התקיפה בצה"ל. אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

אג"ם פיקוד הצפון ומחלקת ההשפעה באגף המבצעים

על מבצע חשאי מתמשך אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

מחלקת ביטחון המידע באגף המודיעין

על מבצע חשאי מתמשך אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

מחלקת אמצעי לחימה וטייסת מרכז ניסויי הטיסה בזרוע האוויר והחלל

על פיתוח חשאי יחודי. אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

עוצבת 'אדום' (80) בפיקוד הדרום

תעודת הערכה רמטכ"ל
עוצבת 'אדום' (80) בפיקוד הדרום

על עשייה מבצעית נרחבת בתחומי בניין והפעלת כוח בתנאים יחודיים ומורכבים. אביב כוכבי, רב אלוף הרמטכ"ל כ' במרחשוון התשפ"ג 14 בנובמבר 2022

1 | 2 | next »