תרומה לעמותה "המרכז למורשת הגבורה"

עפר דרורי
תרומה לעמותה "המרכז למורשת הגבורה"


שמי עפר דרורי ואני חוקר את מערכות ישראל בהיבט של גבורה כבר שני עשורים. כתבתי מספר ספרים בנושא ועבודת דוקטורט על גיבורי מלחמת העצמאות. בשנת 2007 הקמתי את אתר הגבורה מתוך מטרה לחלוק את המידע שאני חוקר ואוסף עם כלל הציבור ולהביא ידע שהיה בידי מעטים לנחלת הציבור כולו. במהלך 17 שנים של פעילות איסוף ומחקר הגעתי למידע על 3500 גיבורים שקיבלו עיטורים וצל"שים בצה"ל, במשטרת ישראל, במג"ב ובשאר כוחות הביטחון במדינה. לצד המידע הנקודתי על אותם גיבורים יש באתר הגבורה למעלה מ 2200 כתבות המפרטות את אותם מעשי גבורה. לאתר הגבורה מגיעים בכל חודש למעלה מ-60 אלף גולשים ועד היום נצפו בו למעלה מ-10 מיליון דפי מידע. כל העבודה הזו נעשתה בהתנדבות מלאה ובעזרה של בודדים אשר נושא מורשת הגבורה שלנו כעם חשובה להם. לפני מספר שנים פתחתי עמותה ושמה "המרכז למורשת הגבורה" ומספרה 580663748 העמותה רשומה כחוק ברשם העמותות ומגישה דוחות כדין. לאחרונה אף פתחנו לעמותה חשבון בנק עפ"י ההנחיות.ניתן לתרום לעמותת "המרכז למורשת הגבורה" ולאפשר את המשך המחקר והתפתחות אתר הגבורה ע"י העברה כספית לחשבון הבנק של העמותה.

עיקר הפעילות באתר הגבורה היא מחקר ומתן פרסום ציבורי לממצאי המחקר שהם גיבורי ישראל מקום המדינה ועד היום באמצעות חשיפת המידע לציבור באתר האינטרנט, בפרסומים שונים בכתב, בהרצאות ועוד.

פרטי חשבון העמותה: המרכז למורשת הגבורה

חשבון העמותה מתנהל בבנק יהב (04), סניף הלל (120) מספר חשבון: 535467

אני מודה לכל מי שיעביר את תרומתו לחשבון הבנק הרשום כאן. קבלה תרשם לכל תרומה ותשלח לכל מבקש (למעוניינים בקבלה יש לשלוח את אישור ההעברה לדואל: gvuracenter@gmail.com   בצרוף שם מלא, הדואל שלכם ומספר ווצאפ למשלוח הקבלה). בשנה הבאה אני מקווה שנחבור לספק ממוחשב שינהל את התרומות וינפיק קבלות באופן מידי. במקביל העמותה נרשמה במס הכנסה התחלנו תהליך שיאפשר לעמותה להנפיק קבלות מוכרות לפי סעיף 46. תרומתכם נחוצה עכשיו, כל אחד כפי יכולתו ורצונו.

בברכה

עפר דרורי, מייסד ומנהל אתר הגבורה