טוראי ישי גלעד (עטיה)
תיאור המעשה, נוסח לא רשמי: בליל 20 באוקטובר 1973 בגדה המערבית של תעלת-סואץ, הופגזה סוללת-התותחים בה שימש טוראי ישי עטיה כאיש צוות. רבים מחיילינו נפגעו ממטחי ה"קטיושות", וזחליליות-תחמושת נדלקו והתפוצצו. למרות ההפגזה הכבדה יצא טוראי ישי עטיה מהנגמ"ש הגיש עזרה לנפגעים ופינה פצועים. במעשה זה גילה טוראי ישי עטיה אומץ-לב ואחוות לוחמים. על מעשה זה הוענק לו צל"ש אלוף הפיקוד יקותיאל אדם, אלוף אלוף פיקוד הדרום אוקטובר 1975
ישי גלעד = ישי עטיה
מצורפים דברים שכתב איציק פופר לאחר שיחה עם ישי גלעד
תמונות מהמלחמה של הסוללה של ישי
![טוראי ישי גלעד (עטיה) - אגד 209 - גדוד 647](/inline/gvura/he/73ec4b8e4a54257945ecf20e2600e647.jpg)
הוספת תגובה