6 מבצעים של שירות הבטחון הכללי

פרס רוה"ם על הישג מבצעי
6 מבצעים של שירות הבטחון הכללי


הפרס מוענק אחת לשנתיים, כביטוי של הערכה על תכנון ברמה גבוהה, ביצוע מקצועי ללא דופי ותוצאה שיש בה משום תרומה משמעותית להשגת יעדי השירות בתחום הסיכול וביטחון המדינה. בטקס הוענקו פרסים על שישה מבצעים פורצי דרך וחולקו תעודות הוקרה לעובדים ולעובדות שלקחו חלק בהובלתם. בטקס לקחו חלק נציגי גופי הביטחון הפועלים בשילוביות ובשיתוף פעולה עם שירות הביטחון הכללי. בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הבטחון 4 בדצמבר 2018ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש שירות הביטחון הכללי נדב ארגמן השתתפו הערב בטקס פרס ראש הממשלה על הישג מודיעיני-מבצעי לשנים 2017-2018, שהתקיים במטה שירות הביטחון הכללי.


שירות הבטחון הכללי

הפרס מוענק אחת לשנתיים, כביטוי של הערכה על תכנון ברמה גבוהה, ביצוע מקצועי ללא דופי ותוצאה שיש בה משום תרומה משמעותית להשגת יעדי השירות בתחום הסיכול וביטחון המדינה. בטקס הוענקו פרסים על שישה מבצעים פורצי דרך וחולקו תעודות הוקרה לעובדים ולעובדות שלקחו חלק בהובלתם.  

בטקס לקחו חלק נציגי גופי הביטחון הפועלים בשילוביות ובשיתוף פעולה עם שירות הביטחון הכללי. 

 

המבצעים שנבחרו כמקבלי הפרס הינם המבצעים הייחודיים, המתוחכמים והיצירתיים ביותר שבוצעו בשב"כ בשנתיים האחרונות בתחום המבצעי, המודיעיני, הטכנולוגי והסייבר – בזירות קרובות ורחוקות. 

 

בין המבצעים הזוכים בפרס: פיתוח יכולות טכנולוגיות מתקדמות בתחום הבינה המלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML), סיכול פעילות ריגול מול מדינת ישראל, מימוש מבצע להשגת נגישות למידע מודיעיני ערכי ופורץ דרך, סיכול מתמשך של תשתיות טרור מסוכנות אשר פעלו להוצאת פיגועים קשים ופיתוח דרכי פעולה חשאיות וכלים מבצעיים מול מגוון היריבים מולם מתמודד השב"כ.

 

מדברי ראש הממשלה בנימין נתניהו באירוע:

"500 הוא מספר הסיכולים שלכם השנה. זהו מספר מדהים שאומר שמאות אזרחים ישראלים חבים לכם את חייהם. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכם מעומק ליבי על כך שאתם ממשיכים להדליק את האור ונלחמים יום יום בחשאיות, בתושיה, יצירתיות ומסירות אדירה. אני גאה בכם".

 

מדברי ראש שירות הביטחון הכללי נדב ארגמן באירוע:

"אנו חוגגים בימים אלה את חנוכה, חג הגבורה המעלה על נס את הנחישות, התעוזה והאמונה בצדקת הדרך. חג שמעיד על מורשת של ניצחונות והישגים.

 

העשייה המיוחדת בגינה אתם זוכים בהוקרה היום, לא הייתה יכולה לקרות ללא הנחישות והשאיפה למצוינות הטבועות בכם. המצוינות מכילה בתוכה גם מרכיב של חדשנות ויצירתיות. היכולת ליצור יש מאין, לחשוב מחוץ לגבולות המוכר, להאמין ברעיון, גם אם הוא נראה מטורף בהתחלה, ולא להרפות נוכח הקשיים שמערימה הדרך. גם במבחן הזה עמדתם בהצלחה והוכחתם לכולנו שהשמים הם הגבול".הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה