אתר הגבורה - קול קורא לסיפורי גבורה

עפר דרורי
אתר הגבורה - קול קורא לסיפורי גבורה - צל"ש - צל"שים - עיטור - עיטורים


שלום, אני פונה אליך הגולש, שהגיע לדף זה ומבקש את עזרתך בתהליך איתור החומרים שאני אוסף עבור אתר הגבורה. החומרים שאני מחפש הם סיפורי גבורה של מקבלי צל"שים ועיטורים מקום המדינה. הכוונה בעיקר לכתבות שהופיעו בעיתונות או בכתבי עת שונים העוסקים בתיאור הארוע שבגינו התקבל העיטור או הצל"ש. אשמח מאוד אם תוכלו לצרף את תמונתו של מקבל הצל"ש או העיטור ורצוי מתקופת הארוע עצמו אבל לא חובה. ניתן גם להעביר כתבות אישיות שאתם כתבתם על חבר לנשק, ידיד משפחה וכו' או אפילו על עצמכם בכל הקשור לסיפור שעומד מאחורי הצל"ש או העיטור. בקשה מיוחדת יש לי לגבי צל"ש אלוף, מפקד אוגדה ומח"ט - אלו צל"שים שבמרבית המקרים פחות ידועים ופחות מוכרים ואתר הגבורה מהווה בפועל מאגר מידע המרכז גם את סיפורי הגבורה האלו. תודה לכל הפונים, אשמח אם תעבירו את החומרים שבידכם לדוא"ל שלי gvurateam@gmail.com - ניתן ומומלץ להתייעץ אתי בדוא"ל זה לפני העברת החומרים מצדכם. שוב תודה, עפר דרורי עורך ראשי של אתר הגבורה. פנייה זו מכוונת גם לכם כמובן בעלי העיטורים והצל"שים, אם לא מצאתם את עצמכם באתר, או שחסרה תמונה או פרטים על הצל"ש / עיטור אודה מאוד אם תצרו אתי קשר. בעתיד בכוונתי להרחיב את תכולת האתר גם לסיפורי גבורה שלא זכו לצל"ש או לעיטור אבל אלו יטופלו בהמשך.רשימה מלאה של החומרים המבוקשים בעת מתן מידע על עיטור או צל"ש:
1. שם ודרגה של בעל העיטור בעת הארוע במידה ובעל העיטור שינה את שמו נא לציין גם את השם החדש.
2. תמונה של בעל העיטור, רצוי תמונה מתקופת האיתור - אם אינה בנמצא תמונה מתקופה אחרת.
3. ציון סוג העיטור או הצל"ש.
4. תאריך הענקת העיטור או הצל"ש.
5. נוסח כתב העיטור או הצל"ש (עדיפות למסמך וורד מצורף).
6. כתבה המתארת את הסיפור שמאחרי העיטור לדוגמא: כתבה בעיתון שהתפרסמה בסמוך לארוע או למתן העיטור. כתבה שחוברה ע"י משפחה וכו' המתארת את מהלך הארועים שהוביל לעיטור, כל חומר נילווה אחר שעוסק בעיטור ובבעליו.
7. אם מדובר על כתבה או תמונה סרוקה יש לסרוק ברזולוציה של 300DPI.
8. אם לכתבה יש זכויות יוצרים נא לוודא שזכויות אלו אינן מופרות או לחילופין לציין בפני שקיימות זכויות ומי בעליהן ואני אטפל בעניין, בגלל היקף החומר אודה אם נושא זה יטופל ע"י הגורם המציע את הכתבה.
אבקש לקבל חומרים סרוקים בלבד, חומרים אחרים אם ישלחו ישארו ברשותי. על השולח להקפיד שיש לו עותק מהם.


אירית
ערן גבעתי
Anonymous
Anonymous
Anonymous
12.1.1.1. גולני
הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה