"הוא היה החצי השני שלי"

אלי סניור YNET , 20.6.02
שלומי כהן ז"ל

שלומי כהן ז"ל


כך מספרת רונית, אחותו התאומה של רס"ן שלומי כהן, שנהרג בקלקיליה. על סמ"ר יוסף טלבי מספרים חבריו שהוא "תמיד חייך ואהב לעזור"מתוך אתר YNET
קצין צה"ל וחייל נהרגו אתמול (ד') לפנות ערב בקרב יריות במהלך כניסה של חיילי גדוד החי"ר "נחשון" לבית בעיר קלקיליה. הקצין, רב סרן שלומי כהן, בן 26, מרחובות יובא למנוחות היום (ה') בשעה 17:30 בבית העלמין הצבאי ברחובות. סמ"ר יוסף טלבי, בן 20 מיהוד, יובא למנוחות היום ב-16:45 בבית העלמין ביהוד.

רס"ן שלומי כהן  
שלומי כהן, מפקד פלוגה ב"נחשון", היה אמור להשתחרר משירות הקבע בעוד שבוע. הוא למד בתיכון "דה-שליט" ברחובות, ולאחר מכן התגייס לצבא ועבר קורס קצינים, ומונה לפקד על פלוגה של יחידה מובחרת.
רונית אחותו התאומה אמרה: "הוא היה החצי השני שלי. פשוט מלאך. כל הזמן הוא אהב לדאוג לחיילים שלו. הבן אדם הכי צנוע עלי אדמות. גם כשהוא היה מקבל אות הצטיינות אנחנו היינו האחרונים לדעת על כך". הוא הותיר אחריו הורים, עליזה ושמעון, אחות תאומה רונית, שני אחים צעירים - ברק בן 24 וחן בת ה-23.

סמ"ר יוסף טלבי  
סמ"ר יוסף טלבי הספיק לשרת שנה ושבעה חודשים בצבא, כלוחם חי"ר בגדוד נחשון. במהלך שירותו הוא סיים קורס מ"כים, וזכה לשבחים מחבריו. לפני שהתגייס הוא למד בתיכון מקיף יהוד ובבית ספר אנקורי.
אחת משכנותיו סיפרה כי "הוא היה בחור מקסים. בחור יפה תואר, עדין נפש וציוני". חבריו סיפרו כי "יוסף היה אדם שאפשר לשבת ולדבר איתו. חבר שתמיד תמך ועזר לכל חבריו. אנחנו עדיין לא מאמינים שהוא הלך מאיתנו".
חבר ילדות, אייל: "הוא היה בחור יפה תואר וגבוה, ותמיד חייך. אף פעם הוא לא קיטר, ואהב את הצבא. הוא גם אהב לשמוח ולבלות. זה אסון קשה לכולנו". יוסף היה בן הזקונים של תמר ומשה, והותיר אחריו אח מאיר ואחות טובה.Anonymous
הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה