טייס מעוטר ומנכ"ל חברתי: הכירו את המנהל החדש של בי"ס "שקמה-דרכא" בחוף אשקלון

מערכת "כאן דרום" אתר הגבורה, כאן דרום, 9 ביוני 2022
אבנר בלקנאי 2022

אבנר בלקנאי 2022


אל"מ במיל' אבנר בלקנאי, בעל עיטור המופת ומנכ"ל עמותה חברתית, נבחר לנהל את בית הספר האזורי שבקיבוץ יד מרדכי. "זכות גדולה עבורי", אמר. בסיומו של תהליך איתור נבחר אבנר בלקנאי להוביל את בית הספר השש שנתי "שקמה-דרכא", בקיבוץ יד מרדכי.בלקנאי, אל"מ (במיל'), נשוי לנוית ואב לשלושה, בעל עיטור המופת ממלחמת לבנון השניה, מילא בעברו תפקידי פיקוד והובלה בכירים בחיל האויר, ביניהם: פיקוד על טייסות מבצעיות, נספח צה"ל בברזיל, והדרכה בבית ספר לטיסה.

בנוסף, בתשע השנים האחרונות שימש בלקנאי כמנכ״ל בעמותת "אתגרים", הפועלת לשיקום, שילוב והעצמה של אוכלוסיה עם צרכים מיוחדים.

"זוהי זכות גדולה בעבורי להצטרף לנבחרת החינוך של מועצת חוף אשקלון", מסר בלקנאי, "משוכנע שנדע כולנו יחד להמשיך להצעיד את שקמה-דרכא קדימה ולמעלה למען העתיד של ילדינו. תודה לאיתמר רביבו, ראש המועצה, לכרמית הרוש, ראש מינהל החינוך ולהנהלת דרכא על האמון״.

בית הספר שקמה-דרכא מונה כ-900 תלמידים מכל רחבי המועצה האזורית חוף אשקלון. בבית הספר פועלים מסלולי מצוינות, מגמות ייחודיות ומגוון מענים הטרוגניים לכלל התלמידים.

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו אמר: ״אני שמח על הבחירה באבנר למנהל בית הספר שקמה. זכינו באיש חינוך מהמעלה הראשונה – ויעידו על כך הישגיו הרבים ועברו המקצועי העשיר. אני סמוך ובטוח שהוא יוביל את בית הספר להישגים רבים, ויעמיק את הקשר עם קהילת ההורים הבית הספרית. אבנר מצטרף לנבחרת החינוך המצוינת של חוף אשקלון, ואני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש, ומבטיח שנעמוד לרשותו בכל הנדרש״.

ראש מנהל חינוך, כרמית הרוש הוסיפה: ״בכישוריו של אבנר ובניסיון ההובלה המושתת על עולם ערכי ועמוק לצד יכולות ההנהגה, גיוס שותפויות וההנחיה יצעיד אבנר את ביה״ס לקומתו הבאה יחד עם חברי ההנהלה והצוות החינוכי המסור״.

מקור הכתבההוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה