"לעולם אל תפסיקו להאמין בעצמכם"

מערכת ירוק
דולב קידר

דולב קידר


השבוע התקיים טקס מרגש בתיכון כצנלסון בכפר סבא, בו נחנכה גינה לימודית חדשה על שמו של סא”ל דולב קידר – מג”ד רותם בחטיבת גבעתיהשבוע התקיים טקס מרגש בתיכון כצנלסון בכפר סבא, בו נחנכה גינה לימודית חדשה על שמו של סא”ל דולב קידר – מג”ד רותם בחטיבת גבעתי, בוגר בית הספר שנפל במהלך מבצע צוק איתן בשנת 2014.
סא”ל קידר, בן 38 בנופלו, אב לשלושה, הצליח לגעת ולהשפיע על מאות לוחמים במסגרת תפקידיו השונים בצה”ל. הוא נפל בקרב עם מחבלים ולאחר נופלו הוענק לו צל”ש של אלוף פיקוד הדרום על גבורתו בקרב, שמנעה מהמחבלים לבצע פיגוע רב נפגעים בעיר שדרות.
גינת דולב – טקס חנוכת הגינה הלימודית וטיפולית שנחנכה בבית הספר בו למד והתחנך, התקיים במעמד מרגש עם בני משפחתו של סא”ל קידר, כאשר במקום נשתלו צמחי תבלין, פרחים וירקות שיגודלו ויטופלו על ידי תלמידות ותלמידי בית הספר.
ראש העיר, רפי סער: “’לעולם אל תפסיקו להאמין בעצמכם” – היה המשפט שנהג דולב לומר תמיד לפקודיו ולחייליו וזו הרוח והמורשת שאנו מנציחים ומעבירים לדור העתיד שלנו. דולב יהיה תמיד בליבנו וגבורתו של מי שהיה קצין מצטיין ומוערך, תמשיך ללוות אותנו”."לעולם אל תפסיקו להאמין בעצמכם"


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה