צל"ש יחידתי, יחידה 504

צל"ש האלוף
סמל 504

סמל 504


יחידה 504 על רצף מבצעים בשנים 2016 - 2017 מבצעים אלו הביאו להישגים משמעותיים המאפשרים לאמ"ן ולצה"ל להתמודד למול איומים מתהווים ובכך תורמים לעליונות צה"ל ולביטחון מדינת ישראל. בעשייה זו הפגינה היחידה, מקצועיות, מצויינות, גמישות מחשבתית ויצירתיות, תוך חתירה למגע וקידום שת"פ ושילוביות בצה"ל ובקהילת המודיעין. על מעשים אלו מוענק ליחידה 504 צל"ש ראש אמ"ן. הרצל (הרצי) הלוי, אלוף ראש אגף המודיעין ניסן התשע"ח מארס 2018מדברי האלוף בטקס:

״צל״ש אנו נותנים כשאנחנו רוצים לשבח, פשוטו כמשמעו. כשאנחנו רואים עשייה לא רגילה, שמתגברת על מכשולים, בעיות ודברים לא צפויים. העשייה של 504 מרשימה מאוד. היחידה ציידה את ארגז הכלים שלה ביכולות שונות ומגוונות, והיא יחידה מקצועית, יוזמת, אחראית שחושבת יצירתי ומביאה פתרונות מיוחדים לבעיות מורכבות״. 
 
מדברי מפקד היחידה, אלוף-משנה ת׳: הצל״ש הוא ביטוי הערכה לכל העוסקים במלאכה, לאנשי היחידה וגם לשותפים הרבים באמ״ן, בצה״ל ובקהילת המודיעין, שמסייעים, תומכים ועובדים אתנו כתף אל כתף. מבקש להודות לראש אמ״ן על הגיבוי ותמיכה לכל אורך הדרך".
 
504 היא יחידה מובחרת באגף המודיעין שאחראית על הפקת מודיעין ממקור אנושי במגוון שיטות, תוך התאמת יכולותיה לאתגרים המשתנים. היחידה אחראית על הפעלת סוכנים מחוץ לגבולות מדינת ישראל, ונותנת מענה ראוי לאתגרים


מודיעיניים ולמגוון משימות המוטלות עליה על ידי אמ״ן וצה״ל.


צילום מהטקס

צל"ש יחידתי, יחידה 504

כתבה מידיעות אחרונות, מארס 2018הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה